Jdi na obsah Jdi na menu
 


Radek Severa

Fotografování se věnuje od svých 18 let. Ve své práci se zaměřuje nejvíce na živou přírodu, krajinu a makrofotografii, příležitostně se věnuje také reportáži a dokumentu. Členem skupiny KONTAKTje od počátku jejího obnovení před třemi lety.V letošním roce byl zvolen jejím předsedou.

Cyril Gajdík

Je zakládajícím členem skupiny KONTAKT a zúčastnil se všech autorských výstav od roku 1979. S výjimkou makrofotografie prošel téměř všemi fotografickými směry,jeho nejoblíbenějším žánrem však zůstává reportážní fotografie.

Zdeněk Kučera

Od svých 17 let se zaměřuje téměř výhradně na krajinářskou fotografii a snímky přírody. V posledních letech jeho pozornost stále více přitahuje makrofotografie rostlin a hmyzu.Členem skupiny KONTAKT se stal v loňském roce.

Ladislav Mrkva

Už od školních let fotografuje pro své potěšení. Po seznámení se skupinou KONTAKT začal své fotografie prezentovat na společných výstavách. Ze všech fotografických žánrů ho nejvíc oslovuje reportážní fotografie, která také tvoří těžiště jeho práce.

Milan Havlíček

Fotografuje od svých 10 let, kdy k narozeninám dostal svůj první fotoaparát VEGA. Dříve fotografoval hlavně krajinu, nyní se věnuje fotografování lidí - portrét a reportáž.